Vortex Klcc Suites By Homestay Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Vortex Klcc By *

Vortex Klcc Suites By Homestay Kuala Lumpur

Jalan Sultan Ismail, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Tetamu di bandar Kuala Lumpur akan menginap di apartmen Vortex Klcc Suites By Homestay.
Pangsapuri ini terletak 25 minit berjalan kaki dari Taman Burung Kuala Lumpur dan 12 minit berjalan kaki dari Dewan Filharmonik Petronas. Pusat Kuala Lumpur dapat dicapai dalam jarak 30 minit berjalan kaki. Vortex Klcc Suites By Homestay terletak di daerah Pusat Bandar Kuala Lumpur, dalam jarak kira-kira 5 minit berjalan kaki dari Naughty Nuri's Life Centre dan Healy Mac's yang menyajikan pelbagai hidangan.
Hentian bas Hotel Concorde berjarak 50 meter jauhnya, dan stesen bawah tanah Klcc terletak dalam jarak 10 minit berjalan kaki.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Sungei Wang Plaza - 1.2 km
  • Merdeka Square - 1.6 km
  • Petaling Street - 1.6 km
  • Open University Malaysia - 1.8 km
  • Merdeka Stadium - 1.9 km
  • Putra World Trade Centre - 2 km
  • Kuala Lumpur Railway Station - 2.2 km
  • National Museum - 2.9 km
  • Kuala Lumpur City Centre - 950 m
  • Pavilion Kuala Lumpur - 950 m
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 31 km
Stesen kereta api
  • Ampang Park Station - 1.5 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Wi-Fi

Makan

  • Cerek elektrik

Kemudahan Bilik

  • Meja makan
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • Sinki
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur